Bələdiyyələr və Nümayəndəliklər
S/S | Bələdiyyələrin adı |
Bələdiyyə sədrləri ( soyadı, adı və atasının adı) |
Qeyd |
1 | Qobustan | Novruzov Vasif Əliş | 055-236-36-46 |
2 | Cəmcəmli | Nadirov Tural Asim | 070-857-36-48 |
3 | Təklə | Məmmədova Fatma Gülməmməd | |
4 | Xilmilli | Mirzəyev Namiq Bəybala | 051-663-63-03 |
5 | Sündü | Canquliyeva Vəfa Məmmədəli | 051-842-37-13 |
6 | Cəyirli | Axundova Aynur Babaqulu | 051-364-62-94 |
7 | Qurbançı | İsgəndərov Ağasəf Abasqulu | 050-421-46-44 |
8 | Ərəbşalbaş | Mehraliyeva Aytac Murad qızı | 050-642-60-53 |
9 | Yekəxana | Babayev Bəxtiyar Mecid | 050-370-81-37 |
10 | Poladlı | Əsədov Şaiq Muğam | 050-570-04-07 |
11 | Bədəlli | Canatova Gülzar Mədət | 051-885-79-95 |
12 | Ərəbqədim | Xanatov Elbrus Yusif | 050-989-71-77 |
13 | Nabur | Abıyev Tehran Əmirxan oğlu | 050-774-87-35 |
14 | Şıxzahırlı | Niftaliyev Əzim Qurban oğlu | 050-365-01-01 |
15 | Dərəkənd | Muradova Sevinc Fikrət oğlu | 050-478-93-55 |
16 | Təklə Mirzəbaba | Əzizov Ağagül İsbəndiyar oğlu | 050-371-83-89 |
NÜMAYƏNDƏLİKLƏR
s/s | Vəzifəsinin adı | Soyadı, adı və atasının adı | Telefonu | Qeyd |
Qobustan şəhəri üzrə nümayəndəlik | ||||
1. | Nümayəndə | Həmidov Təbriz Ədalət oğlu | 050-860-75-79 | |
2. | Müavin | Rəhimov Səid Çingiz oğlu | 070-600-25-25 | |
3. | Baş məsləhətçi-baş mühasib | Rəhimov Cəsarət Nəsir oğlu | ||
4. | Baş mütəxəssis-sürücü | Bədəlov Elşən Ağayar oğlu | ||
5. |
Aparıcı mütəxəssis |
İbrahimov Bəhrəm Sabir oğlu | 070-847-26-23 | |
Ərəbqədim kəndi üzrə nümayəndəlik | ||||
1. | Nümayəndə | Mahmudov Məzahir Mahmud oğlu | 050-569-23-22 | |
2. | Müavin | Səfərli Qamət İsabala oğlu | ||
3. | Baş məsləhətçi-baş mühasib | Soltanov Feyruz Füzuli oğlu | ||
Nabur kəndi üzrə Nümyəndəlik | ||||
1. | Nümayəndə | İsayev Rahib Qardaşbəyli oğlu | 050-323-91-65 | |
2. | Müavin | Məmmədov Cahangir Elimxan oğlu | 070-586-35-48 | |
3. | Baş məsləhətçi-baş mühasib | Hacıyev Nurlan Xəqani oğlu | ||
Cəyirli kəndi üzrə Nümayəndəlik | ||||
1. | Nümayəndə | Axundov Qabil Nuru oğlu | 050-317-09-02 | |
2. | Müavin | Məcidov Sərvət Zabit oğlu | 055-632-76-34 | |
3. | Baş məsləhətçi-baş mühasib | Rəcəbov Əhmədalı Əhməd oğlu | ||
Xilmilli kəndi üzrə Nümayəndəlik | ||||
1. | Nümayəndə | Bayramov Adil Şıxbala oğlu | 050-228-37-76 | |
2. | Müavin | Cəlilov Malik Əlihəsən oğlu | 050-247-58-49 | |
3. | Baş məsləhətçi-baş mühasib | Əlləzov Müşviq Eldar oğlu | ||
Sündü kəndi üzrə Nümayəndəlik | ||||
1. | Nümayəndə | Balaqardaşov Fədai Qardaşbala oğlu | 050-527-40-88 | |
2. | Müavin | Vəzirli Amil Fəxri oğlu | ||
3. | Baş məsləhətçi-baş mühasib | Bəkirov Ceyhun Eyvaz oğlu | ||
Təklə Mirzəbaba kəndi üzrə Nümayəndəlik | ||||
1. | Nümayəndə | Nuriyev Şəmsəddin Adı oğlu | 051-921-72-42 | |
2. | Müavin | Baxşaliyev Baxşalı Canoğlan oğlu | 050-726-55-33 | |
3. | Baş məsləhətçi-baş mühasib | Əzizov Səfa Yaşıl oğlu | ||
Ərəbşalbaş kəndi üzrə nümayəndəlik | ||||
1. | Nümayəndə | Mehralıyeva Solmaz Qazəhməd qızı | 050-366-80-47 | |
2. | Müavin | Məmmədov Müşviq Maşallah oğlu | 050-668-08-42 | |
3. | Baş məsləhətçi-baş mühasib | Rəhmanov Həzi Arif oğlu | ||
Təklə kəndi üzrə nümayəndəlik | ||||
1. | Nümayəndə | Hüseyinov Hüseyinağa Allahverdi oğlu | 050-586-00-25 | |
2. | Müavin | Ələkbərov Rahid Xanlar oğlu | 050-595-82-89 | |
3. | Baş məsləhətçi-baş mühasib | Baxışov Sahib Məmməd oğlu | ||
Bədəlli kəndi üzrə nümayəndəlik | ||||
1. | Nümayəndə | Ağayev Hamlet Ağadadaş oğlu | 050-366-75-97 | |
2. | Müavin | Əhədov Məlikağa Hacıeybət oğlu | 050-356-94-40 | |
3. | Baş məsləhətçi-baş mühasib | Haxıyev Vüqar Təbiyyət oğlu | ||
Yekəxana kəndi üzrə nümayəndəlik | ||||
1. | Nümayəndə | Astanov Tarverdi Ağacan oğlu | 050-536-64-25 | |
2. | Müavin | Nəzərov Canməmməd Mirzəməmməd oğlu | 050-678-45-13 | |
3. | Baş məsləhətçi-baş mühasib | Məmmədov Heydər Xoşbəxt oğlu | ||
Poladlı kəndi üzrə Nümayəndəlik | ||||
1. | Nümayəndə | Vakant | 050-408-15-84 | |
2. | Müavin | Nəzərov Balaməmməd Yarməmməd oğlu | 051-790-39-19 | |
3. | Baş məsləhətçi-baş mühasib | Əliyev Sahib Məhərrəm oğlu | ||
Cəmcəmli kəndi üzrə Nümayəndəlik | ||||
1. | Nümayəndə |
Əhmədov Makif Əlişah oğlu |
051-624-02-52 | |
2. | Müavin | Əmirov Samir Babaseyid oğlu | 050-567-01-53 | |
3. | Baş məsləhətçi-baş mühasib | Həsənov Ramin İrşad oğlu | ||
Dərəkənd kəndi üzrə nümayəndəlik | ||||
1. | Nümayəndə | Vakant | ||
2. | Müavin | Şərifov Cövdət İzzət oğlu | 050-627-85-25 | |
3. | Baş məsləhətçi-baş mühasib | Ağayev Firidun Ağabəy oğlu | ||
Şıxzahırlı kəndi üzrə Nümayəndəlik | ||||
1. | Nümayəndə | Xəlilov Qalib Əhmədşah oğlu | 050-794-94-04 | |
2. | Müavin | Bəzirov Təbiət Rüsxət oğlu | 077-600-70-11 | |
3. | Baş məsləhətçi-baş mühasib | Sabirov Xəzər Mübariz oğlu | 050-488-84-82 | |
Qurbançı kəndi üzrə Nümayəndəlik | ||||
1. | Nümayəndə | Qaragedəyev Sadətdin Allahverdi oğlu | 050-585-73-33 | |
2. | Müavin | İsmayılov Nuru İsmayıl oğlu | ||
3. | Baş məsləhətçi-baş mühasib | Həsənov Gülhəsən Əbülhəsən oğlu | 050-720-24-70 |