Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Bələdiyyələr və Nümayəndəliklər

S/S Bələdiyyələrin adı Bələdiyyə sədrləri
( soyadı, adı və atasının adı)
Qeyd
1 Qobustan Novruzov Vasif Əliş 055-236-36-46
2 Cəmcəmli  Nadirov Tural Asim 070-857-36-48
3 Təklə  Məmmədova Fatma Gülməmməd  
4 Xilmilli  Mirzəyev Namiq Bəybala 051-663-63-03
5 Sündü  Novruzov Rasim Ramiz 055-256-80-10
6 Cəyirli Axundova Aynur Babaqulu 051-364-62-94
7 Qurbançı İsgəndərov Ağasəf Abasqulu 050-421-46-44
8 Ərəbşalbaş Rəhmanov Ramiz Rəşid 050-529-91-67
9 Yekəxana Babayev Bəxtiyar Mecid 050-370-81-37
10 Poladlı Əsədov Şaiq Muğam 050-570-04-07
11 Bədəlli Canatova Gülzar Mədət 051-885-79-95
12 Ərəbqədim Xanatov Elbrus Yusif  050-989-71-77
13 Nabur Abıyev Tehran Əmirxan oğlu 050-774-87-35
14 Şıxzahırlı Niftaliyev Əzim Qurban oğlu 050-365-01-01
15 Dərəkənd Muradova Sevinc Fikrət oğlu 050-478-93-55
16 Təklə Mirzəbaba Əzizov Ağagül İsbəndiyar oğlu 050-371-83-89

NÜMAYƏNDƏLİKLƏR

s/s Vəzifəsinin adı Soyadı, adı və atasının adı Telefonu Qeyd
Qobustan şəhəri üzrə nümayəndəlik
1. Nümayəndə Həmidov Təbriz Ədalət oğlu 050-860-75-79  
2. Müavin Rəhimov Səid Çingiz oğlu 070-600-25-25  
3. Baş məsləhətçi-baş mühasib Rəhimov Cəsarət Nəsir oğlu    
4. Baş mütəxəssis-sürücü Bədəlov Elşən Ağayar oğlu    
5. Aparıcı
mütəxəssis
İbrahimov Bəhrəm Sabir oğlu 070-847-26-23  
Ərəbqədim kəndi üzrə nümayəndəlik
1. Nümayəndə Mahmudov Məzahir Mahmud oğlu 050-569-23-22  
2. Müavin Səfərli Qamət İsabala oğlu    
3. Baş məsləhətçi-baş mühasib Soltanov Feyruz Füzuli oğlu    
Nabur kəndi üzrə Nümyəndəlik
1. Nümayəndə İsayev Rahib Qardaşbəyli oğlu 050-323-91-65  
2. Müavin Məmmədov Cahangir Elimxan oğlu 070-586-35-48  
3. Baş məsləhətçi-baş mühasib Hacıyev Nurlan Xəqani oğlu    
Cəyirli kəndi üzrə Nümayəndəlik
1. Nümayəndə Axundov Qabil Nuru oğlu 050-317-09-02  
2. Müavin Məcidov Sərvət Zabit oğlu 055-632-76-34  
3. Baş məsləhətçi-baş mühasib Rəcəbov Əhmədalı Əhməd oğlu    
Xilmilli kəndi üzrə Nümayəndəlik
1. Nümayəndə Bayramov Adil Şıxbala oğlu  050-228-37-76  
2. Müavin Cəlilov Malik Əlihəsən oğlu 050-247-58-49  
3. Baş məsləhətçi-baş mühasib Əlləzov Müşviq Eldar oğlu    
Sündü kəndi üzrə Nümayəndəlik
1. Nümayəndə Balaqardaşov Fədai Qardaşbala oğlu 050-527-40-88  
2. Müavin Vəzirli Amil Fəxri oğlu    
3. Baş məsləhətçi-baş mühasib Bəkirov Ceyhun Eyvaz oğlu    
Təklə Mirzəbaba kəndi üzrə Nümayəndəlik
1. Nümayəndə Nuriyev Şəmsəddin Adı oğlu 051-921-72-42  
2. Müavin Baxşaliyev Baxşalı Canoğlan oğlu 050-726-55-33  
3. Baş məsləhətçi-baş mühasib Əzizov Səfa Yaşıl oğlu    
Ərəbşalbaş kəndi üzrə nümayəndəlik
1. Nümayəndə Vakant    
2. Müavin Məmmədov Müşviq Maşallah oğlu 050-668-08-42  
3. Baş məsləhətçi-baş mühasib Bayramov Ramin Sibran oğlu 050-524-22-21  
Təklə kəndi üzrə nümayəndəlik
1. Nümayəndə Hüseyinov Hüseyinağa Allahverdi oğlu 050-586-00-25  
2. Müavin Ələkbərov Rahid Xanlar oğlu 050-595-82-89  
3. Baş məsləhətçi-baş mühasib Baxışov Sahib Məmməd oğlu    
Bədəlli kəndi üzrə nümayəndəlik
1. Nümayəndə Ağayev Hamlet Ağadadaş oğlu 050-366-75-97  
2. Müavin Əhədov Məlikağa Hacıeybət oğlu 050-356-94-40  
3. Baş məsləhətçi-baş mühasib Sadayev Toğrul Hayan oğlu 077-273-37-79  
Yekəxana kəndi üzrə nümayəndəlik
1. Nümayəndə Astanov Tarverdi Ağacan oğlu 050-536-64-25  
2. Müavin Nəzərov Canməmməd Mirzəməmməd oğlu 050-678-45-13  
3. Baş məsləhətçi-baş mühasib Məmmədov Heydər Xoşbəxt oğlu    
Poladlı kəndi üzrə Nümayəndəlik
1. Nümayəndə Haxıyev Vüqar Təbiyyət oğlu 051-543-58-53  
2. Müavin Nəzərov Balaməmməd Yarməmməd oğlu 051-790-39-19  
3. Baş məsləhətçi-baş mühasib Əliyev Sahib Məhərrəm oğlu 050-664-33-07  
Cəmcəmli kəndi üzrə Nümayəndəlik
1. Nümayəndə

Əhmədov Makif Əlişah oğlu

051-624-02-52  
2. Müavin Əmirov Samir Babaseyid oğlu 050-567-01-53  
3. Baş məsləhətçi-baş mühasib Həsənov Ramin İrşad oğlu 050-367-17-18  
Dərəkənd kəndi üzrə nümayəndəlik
1. Nümayəndə Qurbanov mahir Ziyadxan oğlu 077-273-37-66  
2. Müavin Şərifov Cövdət İzzət oğlu 050-627-85-25  
3. Baş məsləhətçi-baş mühasib Ağayev Firidun Ağabəy oğlu    
Şıxzahırlı kəndi üzrə Nümayəndəlik
1. Nümayəndə Xəlilov Qalib Əhmədşah oğlu 050-794-94-04  
2. Müavin Bəzirov Təbiət Rüsxət oğlu 077-600-70-11  
3. Baş məsləhətçi-baş mühasib Sabirov Xəzər Mübariz oğlu 050-488-84-82  
Qurbançı kəndi üzrə Nümayəndəlik
1. Nümayəndə Qaragedəyev Sadətdin Allahverdi oğlu 050-585-73-33  
2. Müavin İsmayılov Nuru İsmayıl oğlu    
3. Baş məsləhətçi-baş mühasib Həsənov Gülhəsən Əbülhəsən oğlu 050-720-24-70  

 

Keçidlər